GK Forge Rally Team po I etapie Rajdu Šumava Klatovy

Za nami pierwszy etap Rally Sumava, który zakończył się dość nietypowo, bo już po północy. Po pięciu odcinkach specjalnych Jarosław i Marcin Szeja zajmują drugie miejsce w swojej klasie i osiemnaste w „generalce”.

Jarek Szeja: „Niewiele mieliśmy czasu na odpoczynek, ale pierwszy dzień zakończyliśmy w dobrych nastrojach. Vaclav Kopacek, na tym rajdzie wysoko postawił poprzeczkę, ale zdecydowaliśmy nie starać się walczyć za wszelką cenę. Jedziemy swoim tempem, jak najszybciej, ale przede wszystkim czysto – trzymamy się założonego przed rajdem planu. Rywalizacja jest zacięta, więc musimy też uważać na rywali za nami. Dzisiaj mamy przed sobą jeszcze bardzo dużo kilometrów i trzeba walczyć do końca. Mieliśmy trochę problemów, ze skrzynią biegów, ale po porannej strefie dziś wszystko powinno działać. Jeśli utrzymamy drugie miejsce, to również będzie to dla nas dobre rozpoczęcie sezonu. Jesteśmy pozytywnie nastawieni drugiego dnia.”

Partnerami załogi Jarosław Szeja / Marcin Szeja w sezonie 2016 są: GK FORGE – obróbka plastyczna metali, ROTO, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, VIRALSEED i POKRYCIA DACHOWE PNIOK SYLWESTER.

Pliki źródłowe:
Komunikat_prasowy_GK_Forge_Rally_Team_po_pierwszym_etapie_Rally_Sumava_37_2016
Komunikat_prasowy_GK_Forge_Rally_Team_po_pierwszym_etapie_Rally_Sumava_37_2016

 

 

Leave a Comment