Grzegorz Kozioł gotowy do rywalizacji

Już w ten weekend Grzegorz Kozioł rozpocznie swój szósty sezon startów w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zawodnik z Krakowa po raz kolejny stanie do rywalizacji w Mitsubishi Lancer Evo i będzie walczył o trzeci karierze tytuł Mistrza Polski w Grupie A. Na trasie w Załużu Klasę A+2000 stanowić będzie pięciu zawodników i pięć Lancerów Evo. Początek sezonu zapowiada się więc wyjątkowo emocjonujący. Grzegorz Kozioł w Załużu stawał na najwyższym stopniu podium grupy A już siedmiokrotnie. Zespół ciężko pracował nad przygotowaniami do kolejnego sezonu i FLORA RACING TEAM mocno zmotywowany ruszy do walki o kolejne zwycięstwo i pierwsze punkty sezonu 2017. Zapraszamy do śledzenia rywalizacji na trasie Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Do zobaczenia!

Grzegorz Kozioł:Bardzo się cieszę, że doczekaliśmy się pierwszego wyścigowego weekendu. Brakowało mi już jeżdżenia i z wielką przyjemnością wsiądę do naszego Lancera. Za nami krótkie testy, ale to dopiero na trasie czekają pierwsze prawdziwe emocje. Naprawdę dużo czasu i wysiłku poświeciliśmy nad przygotowaniami do tego sezonu i czuje się pozytywnie przed pierwszym startem. Weekend w Załużu będzie wyjątkowy – 100 zgłoszeń na otwarcie sezonu to dobry znak, oby na cały rok. Stawka jest imponująca, a w grupie A czekają naprawdę silni rywale. Cieszę się na tą rywalizację, bo klasa dawno nie była tak mocna.

W tym roku wyjedziemy na trasy GSMP pod nazwą FLORA RACING TEAM, a pod naszymi namiotami staną dwa Mitsubishi. Drugim autem, kolejny sezon Waszka Waszkownik będzie pełnił role kierowcy samochodu Pilota i pomagał zabezpieczyć zawody. Nasze starty wspierać będą: Flora, UNI-MATIC, 4turbo.pl, M-Tech oraz Mateusz Lisowski Driving Experience. Obsługą medialną w tym roku zajmować się będzie Buchti.pl Promotion. Trzymajcie mocno kciuki, a żeby być na bieżąco z naszymi wynikami i bliżej całej naszej ekipy zapraszam wszystkich serdecznie na oficjalny profil fb.com/FLORARACINGTEAM”

Foto: UMA Agnieszka Wołkowicz