Grzegorz Kozioł GSMP Załuż 2017 - autor Agnieszka Wołkowicz

Podwójne zwycięstwo w grupie A

Po 43. Bieszczadzkim Wyścigu Górskim dorobek wygranych Grzegorza Kozioła w stawce Grupy A na trasie w Załużu, zwiększył się do dziewięciu. W ten weekend krakowski kierowca okazał się niepokonany i w dwóch pierwszych rundach sezonu 2017 dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium w Grupie A i Klasie A+2000.

Ze wszystkich ośmiu podjazdów, reprezentant FLORA RACING TEAM, zapisał na swoje konto aż siedem. W „generalce” utrzymywał czasy w ścisłej czołówce – w sobotę był szósty, a w niedzielę piąty, co w klasyfikacji samochodów z dachem dało odpowiednio piąte i trzecie miejsce. Dziękujemy za doskonałą atmosferę w Załużu i już teraz zapraszamy na kolejne dwie rundy w Magurze Małastowskiej.

Grzegorz Kozioł:Ten sezon nie mógł się zacząć dla nas lepiej. W poprzednich latach stawałem tutaj na podium, nawet dwukrotnie, ale wynik z tego roku smakuje wyjątkowo dobrze. Zgodnie z przewidywaniami rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, a do tego nie pomagała nam zmienna pogoda. Ciężko pracowaliśmy i widać pierwsze efekty – poprawiłem swój dotychczasowy wynik z Załuża, a do tego jeszcze nigdy tak dobrze nie jechało mi się po mokrej trasie.

Przysłowiową „wisienką na torcie” na koniec było dla mnie trzecie miejsce w GSMP wśród samochodów. Zebraliśmy ważne punkty i piękne puchary, ale przywozimy z Załuża też coś równie cennego – doświadczenie i masę pozytywnej energii na dalszą część sezonu. Jest pięknie i będziemy pracować nad tym, żeby było jeszcze lepiej!

Dziękuje za wsparcie wszystkim kibicom i partnerom FLORA RACING TEAM: Flora, UNI-MATIC, 4turbo.pl, M-Tech, Mateusz Lisowski Driving Experience oraz Buchti.pl Promotion za obsługę medialną. Zapraszam na oficjalny profil fb.com/FLORARACINGTEAM, na którym znajdziecie więcej naszych materiałów.

Foto: UMA Agnieszka Wołkowicz