Tomasz Majdak i Łukasz Jędrzejko w stawce Cieszyńskiej Barbórki

Po wrześniowym Rajdzie Wisły, 42. Rajd Cieszyńska Barbórka będzie drugim startem Tomasza Majdaka w tym sezonie. Na prawym fotelu Fiata Cinquecento tym razem pojawi się Łukasz Jędrzejko. Będzie to wspólny pierwszy start dla tego duetu. 

Tomasz Majdak:„Mam przyjemność startować w tym roku w wyjątkowych i bardzo ważnych dla mnie rajdach. Barbórka Cieszyńska, to rajd, od którego w 1998 roku rozpocząłem swoją przygodę, jako kierowca rajdowy. Wtedy poczciwym „Maluszkiem” w pełnym śniegu przejechaliśmy prawie 100 kilometrów oesowych. To przygoda, której nigdy nie zapomnę.

Tegoroczna edycja jest, co prawda, znacznie krótsza, ale to wcale nie oznacza, że będzie łatwiejsza. Organizatorzy przygotowali dwa trudne i zdradliwe odcinki specjalne. Jak zawsze na Barbórce emocji nie zabraknie i będzie co robić.

Po urwanym kole na Rajdzie Wisły nie ma śladu i nasza rajdówka jest gotowa do walki 🙂
Tym razem niestety zabraknie na fotelu pilota mojego brata Marcina, ale jestem pewien, że z Łukaszem szybko się dopasujemy i przyjemność z jazdy będzie ogromna.

Mamy bardzo mocną stawkę zawodników, więc kibice nie będą narzekać na brak wrażeń.
Ja bardzo się cieszę, że możemy się tutaj pojawić. Za możliwość startu dziękuję firmie AUTOTEST STACJE KONTROLI POJAZDÓW. Jeżeli potrzebujesz wykonać przegląd swojego pojazdu, zapraszam na stronę autotest.pl. Dziękuje również Buchti.pl Promotion i wszystkim, którzy zaangażowali się w ten start. Do zobaczenia na odcinkach specjalnych.”

Pliki źródłowe:
Informacja prasowa – Tomasz Majdak i Łukasz Jędrzejko w stawce Cieszyńskiej Barbórki
Informacja prasowa – Tomasz Majdak i Łukasz Jędrzejko w stawce Cieszyńskiej Barbórki

Autor zdjęcia: Rozmus Photography