Tomasz Majdak i Marcin Majdak wracają na odcinki specjalne

Wśród załóg, jakie wystartują w 62. Rajdzie Wisły znaleźli się również bracia Tomasz i Marcin Majdak. W ten weekend duet wraca na odcinki specjalne po ponad trzech latach nieobecności. Ich Fiat Cinquecento zasili w piątej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska mocno obsadzoną klasę Gość 2WD. Trzymajmy mocno kciuki za załogę z numerem 118! 

Tomasz Majdak: „Przed nami start w kultowym Rajdzie Wisły. Mój pierwszy kontakt z ta imprezą miał miejsce w 1990 roku, gdy jako kibic oglądałem zmagania nieodżałowanego Mariana Bublewicza, na słynnym OS-ie na Górę Żar.

Dziś mam okazję samemu zmierzyć się z odcinkami specjalnymi tego pięknego rajdu. Po trzech latach przerwy jestem bardzo podekscytowany i już nie mogę się doczekać jazdy po tak trudnych odcinkach specjalnych. Nasze Cinquecento jest zwarte i gotowe, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich Państwa do kibicowania na trasie rajdu.

Za możliwość startu chcę podziękować naszemu głównemu partnerowi, firmie AUTOTEST- Stacje Kontroli Pojazdów, mojej wspaniałej rodzince, Buchti.pl Promotion i wszystkim znajomym, którzy pomagali nam w różny sposób. Do zobaczenia w Wiśle.”

Pliki źródłowe:
Informacja prasowa – Tomasz Majdak i Marcin Majdak Rajdem Wisły wracają na odcinki specjalne
Informacja prasowa – Tomasz Majdak i Marcin Majdak Rajdem Wisły wracają na odcinki specjalne

Autor zdjęcia: Archiwum – Tomasz Majdak