Tomasz Myszkier wraca do rywalizacji

W Magurze, w stawce zawodników będziemy mogli ponownie zobaczyć Porsche 911 Tomasza Myszkiera – II Wicemistrz GSMP 2015 z opóźnieniem, ale wraca do walki na górskie trasy. W ten sposób po raz pierwszy w tym roku spotkają się na jednej trasie trzej najszybsi zawodnicy minionego sezonu.

Tomasz Myszkier:„Plan początkowy na ten sezon był inny, ale niestety sprawy rodzinne zepchnęły starty na dalszy plan. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to jedziemy już wszystkie pozostałe rundy, więc jeszcze sporo emocji przed nami. Od dłuższego czasu nie siedziałem w samochodzie, więc rozgrzewką będą dopiero podjazdy treningowe, ale stopniowo chcę się znów wjeździć w samochód i złapać dobre tempo.

Mieliśmy zamiar popracować dużo więcej nad samochodem, ale brak czasu mocno zredukował ten plan. Wprowadziliśmy kilka zmian w aerodynamice samochodu i sprawdzimy nowe nastawy zawieszenia.

Konkurencja jest mocna w tym sezonie, więc czeka nas trudna walka, ale przede wszystkim chciałbym mieć jak najwięcej przyjemności z jazdy, bo po prostu mi tego brakowało.

W ten weekend wspierają nas: Sentoza Golf, VECO, KJK Tools oraz Van Den Blocke. Patronat medialny nad naszym zespołem objął portal GSMP.pl, który przygotowuje internetową relację na żywo z przebiegu zawodów.”

Pliki źródłowe:
Informacja prasowa – Tomasz Myszkier przed GSMP Magura 2016
Informacja prasowa – Tomasz Myszkier przed GSMP Magura 2016

Autor zdjęcia: UMA Agnieszka Wołkowicz