Waldemar Kluza i Daniel Stawiarski przed 53. Rajdem Barbórka

Waldek Kluza i Mitsubishi Colt wracają do rajdów. Ten duet na co dzień rywalizuje w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, ale naszego zespołu nie mogło zabraknąć na Barbórce. Skład załogi po raz kolejny uzupełni Daniel Stawiarski. „Mały” Colt będzie miał w Klasie 3 bardzo silnych rywali, ale mocy pod maską i serca do walki na pewno mu nie zabraknie.   

Waldek Kluza: „Start w Barbórce to już dla mnie tradycja, więc nie wyobrażam sobie w inny sposób zakończyć sezon. Niestety ostatnia edycja nie okazała się dla nas szczęśliwa i jazdę zakończyliśmy awarią, ale teraz czeka nas już całkiem inna historia. Mam nadzieję, że w końcu przyszedł czas, żeby z dobrym wynikiem ukończyć Barbórkę.  Jesteśmy po kilku dniach testów i dobrze przygotowani. Nasz cel jest jeden, wywalczyć miejsce, które da nam awans na ulicę Karową.

Barbórka to bardzo nieprzewidywalny rajd, więc zobaczymy ile z tego planu uda się wykonać. Mamy w tym roku całkowicie nowy odcinek, więc szanse będę bardziej wyrównane. Mam nadzieję, że pogoda będzie łaskawa na tyle, że nie sprezentuje nam śniegu. A przede wszystkim liczę na piękne sportowe emocje. Zapraszam do kibicowania i śledzenia naszego profilu facebook.com/KluzaRT.

Partnerami zespołu podczas 53. Rajdu Barbórka są: ProfiAuto, Stalco, TRW, Planeta-Budowlana.pl, AutoCzesciValdi.pl, Millers Oils, Rally-Tech.pl, Kopalnia Mocy oraz Buchti.pl

Pliki źródłowe:
INFORMACJA PRASOWA – Waldek Kluza przed Rajdem Barbórka
INFORMACJA PRASOWA – Waldek Kluza przed Rajdem Barbórka

Autor zdjęcia: UMA Agnieszka Wołkowicz