Wisła udaną rozgrzewką przed Nadwiślańskim

Zaplanowany na ten weekend Rajd Nadwiślański stanowić będzie piątą i przedostatnią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2017. O kolejne punkty w sezonie powalczą Jacek Jurecki i Michał Trela, a duet zajmujący aktualnie trzecie miejsce wśród samochodów z napędem na jedną oś. Do Lublina zjedzie cała ścisła czołówka Grupy 2WD, a to daje gwarancje niezwykle zaciętej rywalizacji. Załoga z Bielska-Białej w barwach Blachdom Plus EvoTech Rally Team, po raz kolejny stanie także do walki w klasyfikacji zespołów sponsorskich.

Jacek Jurecki:Przed nami niezwykle intensywny czas startów, ponieważ sezon wchodzi w swoją decydującą fazę. Jeszcze kilka dni temu rywalizowaliśmy na odcinkach Rajdu Wisły, a już czekają trasy Rajdu Nadwiślańskiego. Rywalizacja w Klasie Gość w trzeciej rundzie Mistrzostw Śląska dała nam nie tylko ogromną dawkę emocji, ale była też doskonałą rozgrzewką przed ważnym startem w Lublinie. Warunki pogodowe może już nie będą tak wymagające, ale jesteśmy dobrze przygotowani na to, co przyniesie weekend. Dzięki punktom wywalczonym w Rajdzie Dolnośląskim, wróciliśmy na podium 2WD i nadal mamy szansę na dobry wynik w tym sezonie. Przed ostatnią rundą w zupełnie nowym Rajdzie Śląska, punkty wywiezione z Rajdu Nadwiślańskiego będą wyjątkowo cenne, więc trzymajcie mocno kciuki. Widzimy się na odcinkach i bardzo liczymy na Wasz doping.

 Dziękuje Rafałowi Kręciochowi nie tylko za piękną walkę na odcinkach Wisły, ale także za pomoc w tym starcie. W ten weekend wspierać nas będą: Blachdom Plus, EvoTech, Lavaggio,  Albud Okna i Drzwi, Iwonex-Bud, ASC, Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester oraz patroni medialni BielskieDrogi.pl i Buchti.pl Promotion.

Foto: Tomasz Filipiak