Ekipa EvoTech rozpoczyna nowy sezon od Rajdu Valasska

Firma EvoTech będzie odpowiedzialna za przygotowanie i obsługę samochodu jednej z czterech polskich załóg, jakie zgłosiły się do 36. edycji Valasska Rally 2017. Duet Piotr Cierzniewski / Michał Bojar rywalizować będzie w Klasie 6, która liczy w sumie aż 16 załóg. Polacy wystartują do rywalizacji z 60 numerem startowym. Pierwsza odsłona cyklu MCR to 12 odcinków specjalnych, które łącznie mają ponad 150 km, a pierwszy z nich startuje już w sobotę o 12:25. Zapraszamy na Rajd Valasska!

Wiesław Bąk (EvoTech): Początek Rajdowych Mistrzostw Czech 2017 jest jednocześnie początkiem sezonu dla ekipy EvoTech. Rok 2017 zapowiada się wyjątkowo pracowicie i przyniesie kilka ważnych zmian. Cieszymy się, że kontynuujemy przez kolejny sezon współpracę z Piotrem i Michałem, i że możemy ich wspierać w tym kolejnym ważnym kroku w karierze i debiucie w Peugeocie 208.

Będzie to dla naszej ekipy już kolejny Rajd Valasska, więc mieliśmy już okazję przekonać się, jak szybkie i wymagające odcinki można tutaj spotkać. Załoga ma za sobą intensywny cykl treningów i zespół doświadczenie więc jestem pewien, że będzie to udany i cenny start. Liczymy również na gorący doping polskich kibiców!!”