Grzegorz Kozioł bojowo nastawiony do rywalizacji w Magurze

Ekipa FLORA RACING TEAM mocnym akcentem weszła w sezon 2017 Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Po podwójnym zwycięstwie Grzegorza Kozioła i doskonałym wyniku wywiezionym z Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego motywacja w zespole do walki na trasie GSMP Magura jest jeszcze większa. Skład listy zgłoszeń zapowiada wyjątkowo emocjonującą rywalizację o kolejne punkty w sezonie 2017, zwłaszcza, że w Magurze obok Grzegorza Kozioła, lidera Grupy A, zobaczymy zawodników, który toczyli widowiskowe pojedynki już podczas pierwszego wyścigowego weekendu w Załużu. W tej klasie wystartuje łącznie 11 zawodników, a w tym, aż pięciu w samochodach Mitsubishi Lancer Evo. Kibice  z pewnością nie będą mogli narzekać na brak sportowych wrażeń.

Grzegorz Kozioł: „Po pięknych emocjach z Załuża, już nie mogłem się doczekać kolejnego weekendu z GSMP. Nie dało się chyba wybrać lepszego początku sezonu. Praca całego zespołu przynosi pozytywne efekty, tak jak cały założony plan przygotowań. Zrobiliśmy ważny krok, a do rund w Magurze ruszymy jeszcze mocniej zmobilizowani. Weekend na pewno nie będzie łatwy, zwłaszcza na technicznej, wymagającej trasie w Małastowie i z tak silną konkurencją, ale my też chcemy chłopakom wysoko zawiesić poprzeczkę.

Do tej pory nie miałem przyjemności stanąć w Magurze na najwyższym stopniu podium, zawsze czegoś zabrakło, ale w tym, roku zrobię wszystko, żeby to zmienić. Mocno zaciśnięte kciuki kibiców z pewnością w tym pomogą. Przy tej okazji przypominam o konkursie, jaki pojawił się na naszym zespołowym fanpage fb.com/FLORARACINGTEAM. Zapraszam na nasz profil i oczywiście do przyjazdu na wyścig w Magurze. Niezapomniane emocje gwarantowane, a FLORA RACING TEAM  postara  się dodać jak najwięcej do tego sportowego widowiska. Nie zabraknie też oczywiście Waszki Waszkownika i naszego Lancera w barwach samochodu zabezpieczenia.

Na trasach 3 i 4 rundy wspierać zespół będą: FloraUNI-MATIC4turbo.plM-Tech i Mateusz Lisowski Driving Experience oraz Buchti.pl Promotion.”

Foto: UMA Agnieszka Wołkowicz