Grzegorz Kozioł gotowy do walki w Grand Prix

Walka, jaką stoczyli kierowcy A-grupowych Mitsubishi Lancerów była jednym z najbardziej emocjonujących momentów rywalizacji na trasie Wyścigu Górskiego Jankov Vrsok. Obok Grzegorza Kozioła swój start w 20. Grand Prix Sopot – Gdynia (18-20 sierpnia) deklaruje cała czołówka Grupy A. 9. i 10. runda sezonu może więc okazać się kluczowa dla finałowych rozstrzygnięć sezonu. Weekend i wyścig w Trójmieście bez wątpienia szykuje dla kibiców ogromne emocje.   

Grzegorz Kozioł:. „Tłumy turystów zjeżdżają nad Bałtyk, żeby nad polskim morzem spędzić urlop. Dla nas będzie to jednak wyjazd pełny ciężkiej pracy i na odwiedzenie plaży może zabraknąć czasu. Mamy do wykonania jednak bardzo ważne zadanie. W Banovcach zrobiliśmy ważny krok, a w ten weekend trzeba wykonać kolejny,  jeszcze ważniejszy.  

Rundy na Słowacji wyraźnie pokazały, jak wyrównana jest stawka w naszej grupie, a im bliżej końca sezonu tym walka nabiera jeszcze większego tempa. Na bardzo szybkiej i rajdowej trasie w Sopocie, gdzie jedziemy zaledwie 3 km mogą zadecydować najmniejsze detale. Cały zespół FLORA RACING jest dobrze przygotowany, a po Banovcach czujemy się naprawdę mocni. Rywale na pewno nie będą mieć z nami łatwo w ten weekend. Bardzo przyda się gorący doping, więc gorąco wszystkich zapraszam do kibicowania.

Dziękuje mojej wiernej ekipie i wszystkim partnerom, dzięki którym możemy stanąć do walki w Sopocie: Flora, UNI-MATIC, 4turbo.pl, M-Tech, Mateusz Lisowski Driving Experience i Buchti.pl Promotion. Do zobaczenia na trasie!”

Foto: