Jacek Jurecki i Michał Trela przed Rajdem Świdnickim

Wśród załóg, które pojawią się na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2016 zobaczymy również Jacka Jureckiego i Michała Trelę. II Wicemistrzowie Klasy 4 na Rajdzie Świdnickim wsiądą do Citroena C2 R2 z firmy Evo-Tech.

Jacek Jurecki:„Już nie mogę doczekać się tego startu i pierwszego odcinka specjalnego. Zaczęło mi już brakować jeżdżenia. Podobnie, jak rok temu w Świdnicy pojawimy się C2-ką, ale będzie to tym razem samochód przygotowany przez Evo-Tech w specyfikacji R2 Max. Nowy sezon to zawsze duże wyzwanie, zwłaszcza, że oprócz konkurentów z zeszłego sezonu, przybyło dużo szybkich kierowców w naszej klasie. Na pewno nie będzie łatwo, ale jestem też ciekawy rywalizacji z Tomaszem Grycem i Zbigniewem Gabrysiem – tak doświadczonymi i szybkimi zawodnikami.

Niezależnie od wyniku na mecie bardzo się cieszę, że pojawimy się w Świdnicy. Nie udało by się to bez zaangażowania naszych partnerów, tych którzy dołączyli do nas w tym sezonie: ALBUD OKNA I DRZWI i IWONEXBUD oraz tych, którzy wspierają nas od lat: BLACHDOM PLUS, ASC i HOJA.

Więcej informacji o naszej załodze i starcie w 44. Rajdzie Świdnickim-Krause dowiecie się na naszym oficjalnym profilu Facebook, także poprzez naszego nowego patrona medialnego, którym została MOTOWIZJA.“  

Pliki źródłowe:
Informacja prasowa – Jacek Jurecki i Michal Trela przed Rajdem Świdnickim
Informacja prasowa – Jacek Jurecki i Michal Trela przed Rajdem Świdnickim

Autor zdjęcia: Tomasz Filipiak