Marcin Górny i Zbigniew Cieślar na Arłamowie walczą o wygranie Klasy 4F

Klasa 4F to obok Klasyfikacji Generalnej, jedna z nielicznych klas, gdzie nadal nie rozstrzygnięta jest rywalizacja o zwycięstwo. Wśród Fiest R2 walka jest na tyle wyrównana, że dwa pierwsze miejsca dzieli zaledwie 1 punkt. Dla Marcina Górnego i Zbigniewa Cieślara będzie to jeden z najważniejszych startów, nie tylko w tym sezonie, ale również w całym okresie ich wspólnych startów. Najszybsza załoga Klasy 4F 49. Rajdu Dolnośląskiego do Arłamowa przyjechała walczyć o tytuł Mistrzów Polski.

Marcin Górny: „Wynik, jaki przyniósł nam Rajd Dolnośląski sprawił, że bardzo realne dla nas stało się zwycięstwo w klasyfikacji 4F. To dla nas naprawdę niesamowite uczucie, ale jednocześnie duże wyzwanie, ponieważ Rajd Arłamów zapowiada się naprawdę wymagająco. Obydwaj ze Zbyszkiem niewiele wiemy o tych odcinkach, co nam na pewno zadania nie ułatwi. Staniemy do rywalizacji jednak mocno zmotywowani, nie tylko dla nas, ale dla całego zespołu, naszych rodzin, sponsorów i kibiców. Wszyscy z tego grona mają ogromny wkład w to, że stanęliśmy przed tak dużą szansą.

Liczymy na doping i mocno zaciśnięte kciuki, ponieważ będzie to nam bardzo potrzebne. W ten weekend wspierać nas będą: Kebab Ahmed, ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Tor kartingowy Zyg-Zak oraz Carbon System.”

 

Zbigniew Cieślar: „Od Cieszyńskiej Barbórki minął już prawie tydzień, a moje emocje nadal nie opadły. Ciężko było by wymienić tutaj tak ogromne grono ludzi, którzy pomogli mi urzeczywistnić ten urodzinowy prezent, więc bardzo serdecznie podziękuje im WSZYSTKIM za miniony weekend.

Będzie to mój debiut w Arłamowie, ale liczę, że pozytywnych emocji także nie zabraknie. Rajd zapowiada się bardzo wymagający, ale damy z siebie wszystko i wierzę w umiejętności Marcina. Cały sezon walczyliśmy z bardzo wymagającymi przeciwnikami z 4F, a jak mocna i wyrównana jest to klasa, o tym najlepiej świadczy punktacja. Od trzech lat razem dzielimy w jednej rajdówce pasję i ciężko pracujemy. Mam nadzieję, że w ten weekend zrobimy razem kolejny ważny krok. Bądźcie z nami na trasie finałowej rundy RSMP.”

Pliki źródłowe:
Informacja prasowa – Górny i Cieślar przed 2. Rajdem Arłamów
Informacja prasowa – Górny i Cieślar przed 2. Rajdem Arłamów

Autor zdjęcia: Pinio Reklama