Michał Kućka i Łukasz Jastrzębski na koniec sezonu debiutują w Rajdzie Barbórka

Już w najbliższą sobotę 10 grudnia w Warszawie odbędzie się 54. Rajd Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów. Wśród zgłoszonych załóg pojawi się również duet Michał Kućka / Łukasz Jastrzębski. Na odcinkach specjalnych pojawią się Fiestą R2, którą rywalizowali w tym sezonie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska.  

Michał Kućka: „Bardzo cieszę się z możliwości tego startu. To krótki i bardzo specyficzny rajd, nie ma tu zbyt dużo jeżdżenia, ale chyba każdy chciałby chociaż raz tu wystartować. Mnie od dawna tutaj ciągnęło i w tym roku pojawiła się okazja, żeby ten plan zrealizować. Jedziemy oczywiście Fordem Fiestą R2 przygotowaną przez EvoTech. W Klasie 1 mamy aż 22 rywali więc zapowiada się naprawdę zacięta walka o awans na wymarzoną Karową.

Start traktujemy, jako nagrodę za udany dla nas sezon oraz formę podziękowania dla naszych partnerów, koleżanek i kolegów za doping i wsparcie. Nie byłoby to wszystko możliwe bez: Głazowski&Łyczko, EvoTech, JarekVideoHD ( JVHD ), LukAuto.otomoto.pl oraz Buchti.pl Promotnion.”

 

Łukasz Jastrzębski: „Będzie to mój debiut, bo Barbórki jeszcze nie miałem okazji jechać. Mocna lista zgłoszeń z pewnością przyciągnie wielu kibiców, bo przecież o to w tym sporcie chodzi. Trudno o ciekawszy sposób na pożegnanie sezonu 2016. Wyzwanie jest trudne, ale myślę, że to będzie dobry weekend. Liczę przede wszystkim na dobrą zabawę i z takim nastawieniem wyjeżdżamy do Warszawy. Do zobaczenia i zapraszam wszystkich do kibicowania – trzymajcie kciuki.”

Pliki źródłowe:
Informacja prasowa – Michał Kućka i Łukasz Jastrzębski na koniec sezonu debiutują w Rajdzie Barbórka
Informacja prasowa – Michał Kućka i Łukasz Jastrzębski na koniec sezonu debiutują w Rajdzie Barbórka

Autor zdjęcia: Grzegorz Rybarski