Szejowie po pierwszym etapie Barum najszybszą załogą Klasy 3

Rozpoczął się niedzielny etap 46. Barum Czech Rally Zlin i ponad 100 km rywalizacji na sześciu pozostałych odcinkach specjalnych. Jarek i Marcin Szeja ruszyli do dzisiejszego dnia, jako liderzy Klasy 3. Załoga GK Forge Rally Team utrzymywała w sobotę bardzo dobre tempo, uzyskując coraz lepsze czasy, a na ostatniej sobotniej pętli awansowali na pierwsze miejsce, z ponad 20 sekundową przewagą nad bezpośrednimi konkurentami. Pogoda ponownie zapowiada się słoneczna i upalna, a emocje z pewnością będą jeszcze większe. Zapraszamy na drugi etap „Barumki”.

Jarek Szeja: „Za nami naprawdę pozytywny dzień, więc z tym większą motywacją ruszyliśmy do dzisiejszych odcinków. Wczoraj rozpoczęliśmy od błędu na pierwszym odcinku i kilkunastu sekundach straty, ale na kolejnych odcinkach było już coraz lepiej. Jak chyba wszyscy w stawce, mieliśmy swoje przygody, ale systematycznie odrobiliśmy straty i nasza jazda była coraz skuteczniejsza. Samochód też spisuje się bardzo dobrze. Do tego trzy wygrane, bardzo trudne odcinki specjalne. W końcu wszystko zaczęło się układać i cała nasza praca przed tym rajdem przynosi efekty. Potrzebny był nam taki zastrzyk energii.

Przed nami jeszcze bardzo długi dzień i do mety jest daleko, ale damy z siebie wszystko, żeby dowieź ten ważny dla nas wynik do mety. Trzymajcie kciuki!!”

Załogę Jarosław Szeja i Marcin Szeja w Rajdzie Barum wspierają: GK FORGE – obróbka plastyczna metali, ROTO, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, VIRALSEED i POKRYCIA DACHOWE PNIOK SYLWESTER oraz patroni medialni MOTOWIZJA i portal OX.PL

Pliki źródłowe:
Komunikat_prasowy_GK-Forge-Rally-Team_podsumowuje_I_etap_Rajdu_Barum_50_2016
Komunikat_prasowy_GK-Forge-Rally-Team_podsumowuje_I_etap_Rajdu_Barum_50_2016

Leave a Comment