Jacek i Michał wygrali Grupę 2WD w Rajdzie Dolnośląskim

Jacek Jurecki i Michał Trela poprawili swój wynik z zeszłorocznej edycji Rajdu Dolnośląskiego. Tym razem wywożą z Kotliny Kłodzkiej zwycięstwo wśród samochodów 2WD i w Klasie 4. Na swoje konto zapisali cztery wygrane w „ośce” odcinki specjalne. Dzięki wysokiemu tempu utrzymywanemu przez dwa dni rywalizacji bielska załoga regularnie notowała czasy w czołowej dziesiątce klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski i na metę w Dusznikach wjechała, jako siódma. Do sportowego dorobku reprezentanci Blachdom Plus EvoTech Rally Team dołożyli też kolejny ważny wynik – drugie miejsce w klasyfikacji zespołów sponsorskich. 

Jacek Jurecki:Wynik, jaki wywozimy z Rajdu Dolnośląskiego jest najlepszym mojej sportowej karierze. Jechaliśmy równo, momentami z dużym marginesem bezpieczeństwa, ale unikaliśmy przygód i w ten weekend wszystko poszło po naszej myśli. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie ciężka praca przed rajdem. Jeszcze raz dziękuje serdecznie Wieśkowi, Pawłowi i całej ekipie EvoTech, firmie ASC i Bastkowi, za ich ogromne poświęcenie przy odbudowie Peugeota. Zwycięstwo ma wyjątkowy smak, bo rywalizacja z Tomkiem Grycem i Łukaszem Byśkiniewiczem była bardzo wyrównana. Na odcinkach momentami dzieliły nas ułamki sekund, a wygraną trzeba było walczyć do ostatniego zakrętu. Żona i najbliższa rodzina mocno mnie wspierali i mam nadzieję, że są ze mnie bardzo dumni. Dziękuje!

Michał Trela: Długo czekaliśmy na taki weekend i wracamy mocno podbudowani wynikiem. Od pogody, po tempo jazdy i wybraną strategię – wszystko zadziałało perfekcyjnie. Dziękuje wszystkim, począwszy od członków zespołu, partnerów, naszych rodzin, kibiców i wszystkich, którzy trzymali za nas kciuki – na trasie i wirtualnie przez internet. Podziękowania też rywalom, za niesamowitą walkę. Oby każdy rajd przynosił takie emocje! W ten weekend mogliśmy liczyć na wsparcie Blachdom Plus, EvoTech, Eko-Wtór Jakubiec, Albud Okna i Drzwi, Iwonex-Bud, ASC, Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester i Buchti.pl Promotion.

Foto: Tomasz Filipiak