Tomasz Myszkier w stawce zawodników GSMP Limanowa

Po starcie w Magurze Małastowskiej, także w Limanowej zobaczymy Tomasza Myszkiera i jego Porsche 911. Drugi Wicemistrz Polski 2015 na dobre wraca do wyścigów górskich. W Limanowej, na trasie Przełęczy pod Ostrą, będziemy mogli śledzić rywalizację całej czołówki polskich zawodników, do których dołączy jeszcze mocna grupa zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Europy. Jak pokazał wyścigowy weekend w Magurze, walka w tym sezonie jest bardzo wyrównana, a w Limanowej zapowiadają się jeszcze większe emocje.

Tomasz Myszkier: „Czeka nasz zespół kolejna wyprawa na południe, ale powód jest bardzo dobry, bo lubię trasę w Limanowej. Jej charakterystyka jest dużo bardziej wyścigowa i dłuższa, więc liczę na jeszcze większą przyjemność z jazdy. Magurę skończyliśmy tuż za podium, ale jestem bardzo zadowolony z tamtego weekendu. Mimo dłuższej przerwy widać nie zapomniałem, jak się jeździ, bo notowaliśmy czasy w ścisłej czołówce. Konkurencja jest bardzo szybka, ale potrafimy dotrzymać jej kroku. Samochód działał cały weekend bez najmniejszego problemu. Na czas między tymi wyścigami Porsche zostało zresztą w Krakowie, więc przed Limanową nie wprowadzaliśmy żadnych zmian.

Będziemy w ten weekend w bardzo mocnej, międzynarodowej stawce, co bardzo mnie cieszy. Pojawi się również drugie Porsche, w specyfikacji pucharowej. Jestem bardzo ciekawy konfrontacji tych dwóch samochodów. Sam mam też drugi podobny samochód i rozważam jego przygotowanie do przyszłego sezonu. Takie porównanie, na pewno da nam kilka cennych informacji.

 W ten weekend wspierają nas: Sentoza Golf, VECO, KJK Tools, Van Den Blocke oraz patron medialny GSMP.pl, a o wygląd naszego Porsche na trasie zadba firma GlancAuto.”

Pliki źródłowe:
Informacja prasowa – Tomasz Myszkier przed GSMP Limanowa 2016
Informacja prasowa – Tomasz Myszkier przed GSMP Limanowa 2016

Autor zdjęcia: UMA Agnieszka Wołkowicz