Rafał Kręcioch - Memoriał 2017 - Peugeot 208 R2

Firma EvoTech przed Platinum XI Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2017

Niespełna tydzień po rozegraniu Valasska Rally, pierwszej rundy Mistrzostw Czech, ekipę firmy EvoTech czeka kolejny pracowity weekend. Zespół będzie obsługiwał dwie spośród startujących w rajdzie załóg: #21 Rafał Kręcioch / Marcin Drewniak (Peugeot 208 R2) i #6 Damian Łata / Michał Grudziński (Ford Fiesta Proto).

Na siedmiu zaplanowanych przez dwa dni rywalizacji odcinkach specjalnych łącznie pojawi się prawie 55 załóg. Pierwsza do rywalizacji ruszy stawka XI Memoriału, a po niej na linię startu podjadą rajdowe legendy i załogi samochodów historycznych w ramach 1 rundy Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2017.

Wiesław Bąk (EvoTech):„Przed naszą ekipą pracowity okres. Niedługo po pierwszym starcie w Czechach, znów jesteśmy gotowi do walki. Obok Rafała Kręciocha, dla którego będzie to kolejna okazja, żeby wsiąść za kierownicę Peugeota 208 R2, pod naszymi namiotami na strefie serwisowej pojawi się także Damian Łata ze swoją Fiestą Proto. Obydwaj to bardzo szybcy kierowcy, więc mocno liczymy na emocjonującą walkę i przywiezienie z Wieliczki dobrego wyniku.

 Memoriał to wyjątkowa impreza, w której walce z czasem na odcinkach specjalnych towarzyszy pamięć i hołd dla Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Cieszę się, że możemy wspólnie z naszymi załogami w tym roku uczcić pamięć polskich rajdowych legend.”

Autor zdjęcia: UMA Agnieszka Wołkowicz